Redmi puhelimen Note 13 / 23090RA98C yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen Note 13 / 23090RA98C yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-XMR130SL
24,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Note 13
23090RA98C
23090RA98C
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BN5P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-XMR130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198963 |
| Korvaa | BN5P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 19.06Wh |
| Mitat | 89.60 x 63.80 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |