Redmi älypuhelinten M2007J17C / Note 9 Pro 5G yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten M2007J17C / Note 9 Pro 5G yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-MUT100SL
27,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M2007J17C
Note 9 Pro 5G
Note 9 Pro 5G
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BM4W
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUT100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165323 |
| Korvaa | BM4W |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.71Wh |
| Mitat | 87.40 x 64.30 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |