Redmi älypuhelinten 10A / 10C yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten 10A / 10C yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MUR220SL
23,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
10A
10C
220233L2C
220233L2G
220233L2I
220333QAG
220333QBI
220333QNY
10C
220233L2C
220233L2G
220233L2I
220333QAG
220333QBI
220333QNY
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BN5G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUR220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177616 |
| Korvaa | BN5G |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 97.00 x 65.00 x 4.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |