Xiaomi 2016020, 2016021, Redmi Pro akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi matkapuhelimien kanssa:
2016020
2016021
Redmi Pro
2016021
Redmi Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi matkapuhelimien alkuperäisakut:
BM4A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MUM421XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123118 |
| Korvaa | BM4A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 73.70 x 66.60 x 4.40 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |