Redmi puhelimen Note 13 Pro+ / 23090RA98C yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen Note 13 Pro+ / 23090RA98C yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-XMR138SL
29,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Note 13 Pro+
23090RA98C
23090RA98C
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BM5U
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-XMR138SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198994 |
| Korvaa | BM5U |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.82Wh |
| Mitat | 85.30 x 63.00 x 6.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |