Redmi puhelimen Note 12 4G / 23028RA60L yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen Note 12 4G / 23028RA60L yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MUN120SL
22,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Note 12 4G
23028RA60L
Note 12 4G NFC
23021RAA2Y
23021RAA2G
23027RAD4I
23028RA60L
Note 12 4G NFC
23021RAA2Y
23021RAA2G
23027RAD4I
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BN5M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-MUN120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189794 |
| Korvaa | BN5M |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 89.20 x 64.00 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |