Redmi puhelimen K60 Pro / 22127RK46C yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen K60 Pro / 22127RK46C yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MUK610SL
28,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K60 Pro
22127RK46C
22127RK46C
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BM5L
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-MUK610SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189695 |
| Korvaa | BM5L |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.62Wh |
| Mitat | 88.80 x 65.00 x 5.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |