Redmi puhelimen K50 / K50 5G yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen K50 / K50 5G yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-MUK530SL
24,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K50
K50 5G
22041211AC
K50 5G
22041211AC
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BM5F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-MUK530SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192435 |
| Korvaa | BM5F |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 20.9Wh |
| Mitat | 89.30 x 65.15 x 5.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |