Redmi puhelimen A2 / 23026RN54G yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen A2 / 23026RN54G yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-XRA200SL
21,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A2
23026RN54G
23028RN4DG
23026RN54G
23028RN4DG
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BN5F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-XRA200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206279 |
| Korvaa | BN5F |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.1Wh |
| Mitat | 94.00 x 64.30 x 4.80mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |