Redmi puhelimen 11A / 12C yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi puhelimen 11A / 12C yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MUR120SL
21,95 €
Redmi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
11A
12C
22120RN86C
22120RN86G
22120RN86I
22126RN91Y
2212ARNC4L
12C
22120RN86C
22120RN86G
22120RN86I
22126RN91Y
2212ARNC4L
Korvattavat Redmi puhelimen alkuperäisakut
BN5K
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-MUR120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192473 |
| Korvaa | BN5K |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.72Wh |
| Mitat | 96.80 x 64.50 x 4.30mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |