Redmi älypuhelinten M2101K7AG / M2101K7AI yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten M2101K7AG / M2101K7AI yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MUN590SL
29,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M2101K7AG
M2101K7AI
Note 10
M2101K7AI
Note 10
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BN59
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUN590SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175841 |
| Korvaa | BN59 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.58Wh |
| Mitat | 87.20 x 63.00 x 5.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |