Redmi älypuhelinten M2003J6B1I / M2003J6B2G yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten M2003J6B1I / M2003J6B2G yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MUP900SL
23,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M2003J6B1I
M2003J6B2G
Note 9 Pro
Note 9 Pro Max
M2003J6B2G
Note 9 Pro
Note 9 Pro Max
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BN53
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUP900SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158264 |
| Korvaa | BN53 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 90.00 x 64.70 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |