Redmi älypuhelinten K50 Gaming Edition / K50G yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten K50 Gaming Edition / K50G yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-MUK510SL
36,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K50 Gaming Edition
K50G
K50G Mercedes-AMG Petronas
K50G
K50G Mercedes-AMG Petronas
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BP48
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUK510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176060 |
| Korvaa | BP48 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 17.8Wh |
| Mitat | 89.70 x 62.80 x 5.90mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |