Redmi älypuhelinten K30 / K30 5G yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten K30 / K30 5G yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-MUK300SL
27,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K30
K30 5G
M2001G7AC
M2001G7AE
K30 5G
M2001G7AC
M2001G7AE
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUK300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156949 |
| Korvaa | BM4P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 86.30 x 64.50 x 4.25mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |