Redmi älypuhelinten A001XM / M2007J22C yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten A001XM / M2007J22C yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MUJ220SL
22,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A001XM
M2007J22C
M2007J22G
M2007J22R
Note 9 5G
Note 9T
M2007J22C
M2007J22G
M2007J22R
Note 9 5G
Note 9T
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BM54
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUJ220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166238 |
| Korvaa | BM54 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 88.10 x 63.50 x 4.64mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |