Redmi älypuhelinten 22031116BG / Note 11S yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten 22031116BG / Note 11S yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MUN511SL
29,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
22031116BG
Note 11S
Note 11S 5G
Note 11S
Note 11S 5G
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BN5D
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUN511SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177470 |
| Korvaa | BN5D |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 87.20 x 63.30 x 5.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |