Redmi älypuhelinten 22011211C / 22021211RC yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten 22011211C / 22021211RC yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MUK520SL
35,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
22011211C
22021211RC
K50 Pro
22021211RC
K50 Pro
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BM5E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUK520SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177463 |
| Korvaa | BM5E |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.77Wh |
| Mitat | 90.00 x 65.30 x 5.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |