Redmi älypuhelinten 21091116C / 21091116I yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Redmi älypuhelinten 21091116C / 21091116I yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-MUR110SL
31,95 €
Redmi älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
21091116C
21091116I
Note 11 Pro
Note 11i 5G
21091116I
Note 11 Pro
Note 11i 5G
Korvattavat Redmi älypuhelinten alkuperäisakut
BM5A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Redmi älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-MUR110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175247 |
| Korvaa | BM5A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 92.30 x 65.65 x 4.65mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |