Poco älypuhelinten M2007J20CG / X3 NFC yhteensopiva akku 4950mAh
calcActive())">
Poco älypuhelinten M2007J20CG / X3 NFC yhteensopiva akku 4950mAh
In stock
- SKU
- CS-MUM207SL
28,95 €
Poco älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M2007J20CG
X3 NFC
X3 NFC
Korvattavat Poco älypuhelinten alkuperäisakut
BN57
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Poco älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MUM207SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161394 |
| Korvaa | BN57 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4950mAh / 19.06Wh |
| Mitat | 89.00 x 64.00 x 4.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |