Panasonic puhelimen KX-TU150 / KX-TU150EXR yhteensopiva akku 1300mAh
calcActive())">
Panasonic puhelimen KX-TU150 / KX-TU150EXR yhteensopiva akku 1300mAh
In stock
- SKU
- CS-PTU155SL
17,95 €
Panasonic puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KX-TU150
KX-TU150EXR
KX-TU155
KX-TU155EXCN
KX-TU155EXRN
KX-TU160
KX-TU550
KX-TU150EXR
KX-TU155
KX-TU155EXCN
KX-TU155EXRN
KX-TU160
KX-TU550
Korvattavat Panasonic puhelimen alkuperäisakut
454854AR
454854AR-E
454854AR-E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-PTU155SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190752 |
| Korvaa | 454854AR / 454854AR-E |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 57.15 x 48.00 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |