Panasonic puhelimen KX-TU110 / KX-TU110 EXB yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Panasonic puhelimen KX-TU110 / KX-TU110 EXB yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-PTU110SL
14,95 €
13,95 €
Panasonic puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KX-TU110
KX-TU110 EXB
KX-TU110 EXC
KX-TU110 EXV
KX-TF200
KX-TU110 EXB
KX-TU110 EXC
KX-TU110 EXV
KX-TF200
Korvattavat Panasonic puhelimen alkuperäisakut
523450AR
523450AR-E
523450AR-E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-PTU110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188957 |
| Korvaa | 523450AR / 523450AR-E |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.20 x 34.00 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |