Panasonic P-10A akku 700 mAh
calcActive())">
Panasonic yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
P-10A
P-09A
P-08A
P-07A
P-03A
P-02A
P-01A
P-09A
P-08A
P-07A
P-03A
P-02A
P-01A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
P19
AAP29235
AAP29235
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PAX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039822 |
| Korvaa | P19 / AAP29235 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 45.20 x 37.75 x 4.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |