Panasonic KX-TU301 akku 700 mAh
calcActive())">
Panasonic yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
KX-TU301
KX-TU301 GME
KX-TU321
KX-TU311
KX-TU325
KX-TU301 GME
KX-TU321
KX-TU311
KX-TU325
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGA-LB102
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PTU301SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053422 |
| Korvaa | CGA-LB102 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 44.40 x 34.20 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |