Panasonic 940P akku 700 mAh
calcActive())">
Panasonic yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
001P
940P
941P
940P
941P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
PMBAS1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PAX940SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053132 |
| Korvaa | PMBAS1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 45.23 x 38.71 x 4.46mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |