OPPO R9 Plus, R9 Plus Dual SIM, R9 Plusm A akku 4000mAh
calcActive())">
OPPO R9 Plus, R9 Plus Dual SIM, R9 Plusm A akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR910SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
R9 Plus
R9 Plus Dual SIM
R9 Plusm A
R9 Plustm
R9 Plus Dual SIM
R9 Plusm A
R9 Plustm
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP611
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPR910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119104 |
| Korvaa | BLP611 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 91.60 x 69.38 x 4.28 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |