OPPO R7, R7 Global Dual SIM TD-LTE, R7 Lite Dual SIM akku 2300mAh
calcActive())">
OPPO R7, R7 Global Dual SIM TD-LTE, R7 Lite Dual SIM akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR700SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
R7
R7 Global Dual SIM TD-LTE
R7 Lite Dual SIM
R7 Lite Dual SIM TD-LTE
R7 US Dual SIM LTE
R7C
R7c Dual SIM TD-LTE
R7kc
R7T
R7 Global Dual SIM TD-LTE
R7 Lite Dual SIM
R7 Lite Dual SIM TD-LTE
R7 US Dual SIM LTE
R7C
R7c Dual SIM TD-LTE
R7kc
R7T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP595
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPR700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106777 |
| Korvaa | BLP595 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 81.10 x 59.92 x 3.26mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |