OPPO puhelimen Reno8 Pro+ / PFZM10 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Reno8 Pro+ / PFZM10 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR812SL
30,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Reno8 Pro+
PFZM10
PFZM10
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP929
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPR812SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179139 |
| Korvaa | BLP929 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 90.50 x 64.80 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |