OPPO puhelimen Reno7 SE 5G / PFCM00 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Reno7 SE 5G / PFCM00 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR895SL
19,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Reno7 SE 5G
PFCM00
PFCM00
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP895
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPR895SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181170 |
| Korvaa | BLP895 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 93.40 x 62.60 x 4.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |