OPPO puhelimen Realme V15 5G / RMX3092 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Realme V15 5G / RMX3092 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR833SL
21,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Realme V15 5G
RMX3092
RMX3092
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP833
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPR833SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181163 |
| Korvaa | BLP833 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 16.06Wh |
| Mitat | 86.80 x 63.00 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |