OPPO puhelimen Realme GT Neo3 5G / Realme GT Neo3 5G 2022 80W yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Realme GT Neo3 5G / Realme GT Neo3 5G 2022 80W yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR356SL
30,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Realme GT Neo3 5G
Realme GT Neo3 5G 2022 80W
RMX3560
Realme GT Neo3 5G 2022 80W
RMX3560
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP919
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPR356SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179320 |
| Korvaa | BLP919 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 90.20 x 64.00 x 5.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |