OPPO puhelimen Realme 10 Pro+ / RMX3687 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Realme 10 Pro+ / RMX3687 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR951SL
24,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Realme 10 Pro+
RMX3687
RMX3686
RMX3687
RMX3686
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP951
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPR951SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185352 |
| Korvaa | BLP951 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 90.00 x 62.50 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |