OPPO puhelimen Find X5 5G / PFFM10 yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen Find X5 5G / PFFM10 yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-OPX891SL
27,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Find X5 5G
PFFM10
PFFM10
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP891
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPX891SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181156 |
| Korvaa | BLP891 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 17.8Wh |
| Mitat | 85.80 x 62.00 x 5.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |