OPPO puhelimen CPH2531 / Reno 10 5G yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen CPH2531 / Reno 10 5G yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR253SL
25,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CPH2531
Reno 10 5G
Reno 10 5G
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLPA05
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPR253SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206286 |
| Korvaa | BLPA05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.45Wh |
| Mitat | 81.00 x 63.60 x 5.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |