OPPO puhelimen A54 5G / CHP2195 yhteensopiva akku 4750mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen A54 5G / CHP2195 yhteensopiva akku 4750mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA540SL
21,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A54 5G
CHP2195
A74 5G
CHP2179
CHP2195
A74 5G
CHP2179
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP851
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPA540SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185543 |
| Korvaa | BLP851 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 18.38Wh |
| Mitat | 92.70 x 62.70 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |