OPPO puhelimen A18 / CPH2591 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen A18 / CPH2591 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA180SL
20,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A18
CPH2591
CPH2591
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLPA21
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPA180SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199021 |
| Korvaa | BLPA21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.77Wh |
| Mitat | 92.00 x 64.70 x 4.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |