OPPO PAAM00, PAAT00, R15 DME 4G+ akku 3300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
PAAM00
PAAT00
R15 DME 4G+
R15 Dream Mirror
R15 Dream Mirror Edition
R15 Dream Mirror Edition Dual
R15 Dream Mirror Edition Dual
PAAT00
R15 DME 4G+
R15 Dream Mirror
R15 Dream Mirror Edition
R15 Dream Mirror Edition Dual
R15 Dream Mirror Edition Dual
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP651
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPR153XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137535 |
| Korvaa | BLP651 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 78.74 x 61.94 x 4.02mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |