Nokia 2.1 akku 3900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia matkapuhelimien kanssa:
2.1
TA-1029
TA-1029
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia matkapuhelimien alkuperäisakut:
HE338
HE341
HE341
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-NKT210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141037 |
| Korvaa | HE341 / HE338 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 80.84 x 60.04 x 4.76mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |