Myphone 8920, 8920 Mark, 8920TV Mark Pro akku 1000mAh
calcActive())">
Myphone 8920, 8920 Mark, 8920TV Mark Pro akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-ARM401SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
8920
8920 Mark
8920TV Mark Pro
8930
9005
8920 Mark
8920TV Mark Pro
8930
9005
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Myphone matkapuhelimien alkuperäisakut:
MP-S-L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ARM401SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044406 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 62.02 x 37.89 x 4.37mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |