Myphone 7230 akku 900mAh/3.3Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
7230
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Myphone matkapuhelimien alkuperäisakut:
CS523048T1S1P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MYP720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055778 |
| Korvaa | CS523048T1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 54.71 x 33.65 x 5.53mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |