Myphone S72 Duo akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
S72 Duo
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Myphone matkapuhelimien alkuperäisakut:
S72 Duo
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MYS200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111603 |
| Korvaa | S72 Duo |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 38.08 x 44.45 x 5.80m |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |