Myphone Fun 2 akku 1800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
Fun 2
Next-S
Next-S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Myphone matkapuhelimien alkuperäisakut:
BM-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MYF200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111597 |
| Korvaa | BM-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 66.00 x 55.95 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |