Myphone 8830 akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
8830
8830 TV
8830 TV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Myphone matkapuhelimien alkuperäisakut:
MP-0-1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MYP830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056034 |
| Korvaa | MP-0-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 66.31 x 41.99 x 6.65mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |