Motorola puhelimen XT2245 / EDGE 30 NEO yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen XT2245 / EDGE 30 NEO yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT224SL
25,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XT2245
EDGE 30 NEO
EDGE 30 NEO
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
NP40
SB18D50730
SB18D50729
SB18D50730
SB18D50729
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXT224SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208631 |
| Korvaa | NP40 / SB18D50730 / SB18D50729 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.25Wh |
| Mitat | 80.90 x 61.30 x 4.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |