Motorola puhelimen Moto G35 5G / XT2433-1 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G35 5G / XT2433-1 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MTX243SL
21,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G35 5G
XT2433-1
XT2433-2
XT2433-3
XT2433-4
XT2433-5
XT2433-1
XT2433-2
XT2433-3
XT2433-4
XT2433-5
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
QG50
SB18E21836
SB18E21837
SB18E21836
SB18E21837
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MTX243SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.91V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221081 |
| Korvaa | QG50 / SB18E21836 / SB18E21837 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 91.20 x 67.00 x 4.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |