Motorola Moto Jewel, MOTO U8, MOTO U9 akku 720mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto Jewel
MOTO U8
MOTO U9
MOTO V10
MOTO V9
MOTO V9m
MOTO ZN5
MOTORAZR2 V9
MOTORAZR2 V9m
MOTOZINE ZN5
PEBL2 U9
Q9h
RAZR2
RAZR2 V8
RAZR2 V8 Luxury
RAZR2 V9M
RAZR2 V9x
Stature i9
V8
V9
V9m
MOTO U8
MOTO U9
MOTO V10
MOTO V9
MOTO V9m
MOTO ZN5
MOTORAZR2 V9
MOTORAZR2 V9m
MOTOZINE ZN5
PEBL2 U9
Q9h
RAZR2
RAZR2 V8
RAZR2 V8 Luxury
RAZR2 V9M
RAZR2 V9x
Stature i9
V8
V9
V9m
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
BX40
BX50
FNN7012AA
SNN5805
SNN5805A
SNN5807
SNN5807A
BX50
FNN7012AA
SNN5805
SNN5805A
SNN5807
SNN5807A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MOV9SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000495 |
| Korvaa | BX40 / BX50 / SNN5805 / SNN5805A / FNN7012AA / SNN5807 / SNN5807A |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Mitat | 47.20 x 36.26 x 4.15mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |