Motorola Moto E4 Plus, Moto E5 Plus, XT1765 akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola Moto E4 Plus, Moto E5 Plus, XT1765 akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MOE400SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto E4 Plus
Moto E5 Plus
XT1765
XT1766
XT1767
XT1768
XT1770
XT1771
XT1774
XT1775
XT1776
XT1924
XT1924-1
XT1924-2
XT1924-3
XT1924-4
XT1924-5
XT1924-6
XT1924-7
XT1924-8
XT1924-9
Moto E5 Plus
XT1765
XT1766
XT1767
XT1768
XT1770
XT1771
XT1774
XT1775
XT1776
XT1924
XT1924-1
XT1924-2
XT1924-3
XT1924-4
XT1924-5
XT1924-6
XT1924-7
XT1924-8
XT1924-9
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
HE50
SNN5989A
SNN5989A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MOE400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131090 |
| Korvaa | HE50 / SNN5989A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.43Wh |
| Mitat | 86.30 x 64.90 x 4.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |