Motorola Moto E Power, Moto E3 Power, Moto E3 Power Dual SIM akku 3350mAh
calcActive())">
Motorola Moto E Power, Moto E3 Power, Moto E3 Power Dual SIM akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT170XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto E Power
Moto E3 Power
Moto E3 Power Dual SIM
XT1706
Moto E3 Power
Moto E3 Power Dual SIM
XT1706
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
GK50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT170XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120582 |
| Korvaa | GK50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.73Wh |
| Mitat | 73.80 x 62.10 x 5.10 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |