Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM, XT1723 akku 3250mAh
calcActive())">
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM, XT1723 akku 3250mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT172XL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto C Plus
Moto C Plus Dual SIM
XT1723
XT1724
XT1725
Moto C Plus Dual SIM
XT1723
XT1724
XT1725
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
HC60
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT172XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137467 |
| Korvaa | HC60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 12.35Wh |
| Mitat | 73.92 x 61.92 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |