Motorola langattoman puhelimen O201C / O202C yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Motorola langattoman puhelimen O201C / O202C yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-MHR202CL
14,95 €
Motorola langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
O201C
O202C
O202C
Korvattavat Motorola langattoman puhelimen alkuperäisakut
HFR-AAA750
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-MHR202CL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179160 |
| Korvaa | HFR-AAA750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 44.70 x 20.80 x 10.60mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |