Motorola älypuhelinten Razr 2019 / Voyager yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Razr 2019 / Voyager yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT200SL
23,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Razr 2019
Voyager
XT2000
XT2000-1
XT2000-2
Voyager
XT2000
XT2000-1
XT2000-2
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
KV30
SB18C40007
SB18C40007
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172802 |
| Korvaa | KV30 / SB18C40007 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.18Wh |
| Mitat | 61.36 x 52.50 x 2.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |